GEKO Karl

GEKO Karl – це потужна, компактна і мобільна машина для вдування сипучих ізоляційних матеріалів. Вона ідеально підходить для обробки целюлози і деревних волокон (з додатковою повітродувкою GEKO Kyrill), а також для утеплення стін і роботи з гранульованими ізоляційними матеріалами.

 

Будівництво

Завдяки міцній конструкції та простоті експлуатації машина GEKO Karl забезпечує надійну роботу при вдуванні матеріалу на будівельних майданчиках та в процесі ремонту ізоляції. Завантаження, транспортування, розвантаження та обслуговування на будівельному майданчику – все продумано до дрібниць.

Посилена рама також дає змогу безпечно переміщати машину за допомогою крана. Завдяки міцним і суцільним (непродувним) колесам машина плавно пересувається по нерівній поверхні. Вузька рама (65 см) дає змогу машині проходити через вузькі проходи і дверні рами.

GEKO Karl має вбудований екологічно чистий глушник, тож машина не створює надмірного шуму. Очищення та заміна повітряного фільтра не складні, а попередній фільтр гарантує, що найшкідливіший пил вилучається.

рування

Вбудований комп’ютерний контролер підходить для роботи в умовах будівництва. Дисплей з підсвічуванням, інтуїтивно зрозумілий у використанні. GEKO Karl має попередньо налаштовані параметри для стін, скатних дахів і стель.

Ви можете створювати власні програми для різних застосувань і відтворювати їх з пам’яті в будь-який час.

GEKO Karl Plus має більше функціональних можливостей, пов’язаних з роботою і автоматичним відключенням при досягненні заданих значень.

GEKO Karl також забезпечує контроль тиску для стабільної та надійної обробки продукту, щоб ви завжди були на крок попереду!

 Технічні характеристики

Продуктивність: до 1 000 кг/год.*
Вага: біля 220 кг*
Розміри:

ширина: 650 мм

висота: 1650 мм

глибина: 1000 мм

Потреба в енергії: 230 В, 3,6 кВт*
Місткість: 2 мішки по 15 кг