Чому варто

Чому варто

Якщо вам цікаво, чому з усіх варіантів, доступних на польському ринку, варто вибрати продукцію компанії Termex, візьміть до уваги той факт, що:

 

 

·        ми маємо за плечима понад 30 років досвіду, 15 із яких – присутні на польському ринку;

·        ми пропонуємо високоякісний матеріал і сервіс без завищення параметрів;

·        з нами ви отримаєте високоякісний матеріал, за який не доведеться переплачувати в базі авторизованих монтажників.

10 причин, чому варто обрати компанію Termex:

1. Целюлозна вата Termex походить із Фінляндії – країни, де всі будівельні матеріали пристосовані до суворих зимових умов і відповідають високим екологічним стандартам.

2. Завдяки перевазі техніки вдування, целюлозна вата Termex відмінно підходить для ремонту старої ізоляції, сприяючи економії витрат на опалення та кондиціонування (при ізоляції навіть 30 %).

3. Утеплення ватою Termex – це більш здоровий клімат під час монтажу та експлуатації приміщень, оскільки вона не містить голок, які подразнюють шкіру та дихальні шляхи.

4. Вата Termex – це безпечний і неодноразово перевірений продукт, на який уже багато років видаються сертифікати та екологічні звіти фінських і польських інститутів будівельних технологій. З весни 2018 року наші попередні сертифікати були замінені на Європейську технічну оцінку та знак CE, присвоєний відомим фінським інститутом Eurofins Expert Services. Детальніше про це читайте в розділі Сертифікати.

5. Завдяки своїй пористій структурі і високій щільності (у стінах понад 60 кг/м3!) вата Termex також чудово виконує функцію звукоізоляції.

 

  6. Вату Termex уникають більшість шкідників, зокрема куниці. Наш матеріал щільно заповнює всю ізоляційну конструкцію і має вищу щільність, ніж традиційна вата, що ускладнює доступ шкідників до внутрішньої частини покрівельної конструкції.

  7. Целюлозна вата Termex не тільки захищає від холоду, але й завдяки своїй чудовій густині та щільності значно знижує нагрівання горищних приміщень у спекотну погоду.

  8. Целюлозна вата Termex допомагає захищати клімат і навколишнє середовище, оскільки виготовляється з відновлюваної сировини, а не викопного палива, як більшість наявних у продажу теплоізоляційних матеріалів. Ремонт традиційної ізоляції за допомогою целюлозної вати дає змогу зменшити викиди в атмосферу.

  9. Целюлозна вата Termex характеризується дуже низьким коефіцієнтом повітропроникності, тому в разі пожежі вона краще захищає дерев’яну конструкцію від гарячого повітря, а отже, від поширення вогню під час пожежі.

  10. Целюлозна вата – це продукт з різнобічними перевагами, який забезпечує користувачам будинків комфорт на довгі роки.

   Утеплюємо натурально

   За останні десятиліття стан навколишнього середовища зазнав значних змін. З кожним днем ми використовуємо все більше і більше енергії, створюючи при цьому навантаження на навколишнє середовище. У багатьох будинках, побудованих у минулому столітті, під час будівельного буму, потрібно додатково утеплити горища, дахи і стелі. Економія енергії та запобігання змінам клімату набули в наш час актуальності. Ми повинні подбати про те, щоб майбутні покоління жили на планеті, яка б мала гідний вигляд.
   Целюлозна вата – це перший широкодоступний, досліджений і абсолютно екологічний ізоляційний матеріал, який не завдає шкоди навколишньому середовищу протягом усього свого життєвого циклу – від виробництва до експлуатації та утилізації. Задувна ізоляція з використанням теплоізоляційних гранул – це також сприятливе середовище для мешканців і приємний мікроклімат у приміщеннях. Протягом наступного десятиліття будівельне законодавство в ЄС висуватиме підвищені вимоги до енергоефективності та використання екологічно чистих матеріалів. Також імовірно, що ціни на енергію будуть надалі зростати.

   Cпробуємо не допустити цього – поліпшимо ефективність теплоізоляції!

   Використовуючи для цього видувну вату, ми зменшуємо викиди CO2 в атмосферу і сповільнюємо процес зміни клімату.

   Енергоефективність – це інвестиція в майбутнє!

   Чому целюлозна вата Termex – це чиста екологія?

   • Вата виробляється з очищеної, обробленої та імпрегнованої газетної макулатури (без синтетичного крейдованого паперу);
   • процес виробництва є низькоемісійним і високоенергоефективним порівняно з іншими видами ізоляції;
   • використання целюлозної ізоляції зменшує потреби будинку в опаленні, і, крім того, в кінці життєвого циклу будівлі вату можна легко переробити й використати повторно.

   Чистота і якість целюлозної вати Termex підтверджена, серед іншого, гігієнічним сертифікатом, дослідженнями впливу целюлозної ізоляції на вологостійкість конструкцій, а також екологічною декларацією продукту, виданою фінським Технологічним інститутом VTT.