Про нас

Понад 30 років досвіду за плечима

Termex є одним з найстаріших виробників целюлозної вати, компанія вже понад 30 років безперервно працює на ринку як сімейний бізнес з одним власником.

Як торгова марка, наша компанія – це сімейний бізнес, який повністю знаходиться в руках родини Раутіайнен. Наше захоплення целюлозною ватою почалося, коли засновник компанії Кеййо Раутіайнен прожив кілька років в еміграції у Сполучених Штатах Америки, де целюлозна вата є дуже популярним матеріалом, доступним широкому загалу. Також у Скандинавії, ще в 1980-х роках вона почала набувати популярності завдяки своїй екологічності, чудовим теплоізоляційним і захисним властивостям для дерев’яних конструкцій.

У 1990-ті роки компанія розширила свою діяльність, тож завдяки цьому вже після 2000 року понад 50 % фінського ринку ізоляції дахів припадало на застосування целюлозної вати, з яких на частку самої компанії Termex – близько 15 %. У країні з п’ятимільйонним населенням цей продукт був найбільш реалізованим у Європі в перерахунку на душу населення. Все це свідчить про те, наскільки добре наш продукт виконує свої функції у складних скандинавських умовах, які часто відрізняються від тих, з якими ми стикаємося в Польщі, навіть в прибережній смузі, – довга дощова осінь і танення навесні, не кажучи вже про холодну зиму і (як це не парадоксально) спекотне літо. Ізоляція там дійсно піддається дуже жорсткому випробуванню.

Компанія Termex завжди була відкрита щодо просування целюлозної вати в Європі. З 2003 року з’явилася можливість для Польщі відігравати певну роль у цій місії. Завдяки укладеній угоді про співпрацю на сьогодні наш матеріал уже став відомий багатьом підрядникам як відмінний продукт для ізоляції плоских дахів, зокрема в польських житлово-будівельних кооперативах.

Однак керівництво компанії Termex усвідомлювало потребу налагодження цільового виробництва в Польщі, що дало б змогу забезпечити безперервність присутності наших матеріалів на польському ринку.

Така можливість з’явилася лише у 2014 році завдяки польсько-фінській співпраці з нинішнім президентом компанії Ципріаном Подлашевським і Станіславом Богданом, власником домобудівного заводу ITS. [посилання: http://www.its-koszalin.pl/] На заводі ITS було встановлено фінську виробничу лінію, яка працює і дотепер. Наявність власного заводу в Польщі посприяла зміцненню позицій марки Termex серед польських підрядників та інвесторів завдяки ефективному обслуговуванню клієнтів і постійному вдосконаленню нашого продукту, а також інвестиціям у виробництво та логістику.

Як фірма, що розвивається, і виробник, що функціонує на національному ринку, ми завжди поруч з нашими клієнтами, готові задовольнити їхні вимоги. Нам притаманна гнучкість і найважливіше для нас – задоволення потреб наших клієнтів!

Ми маємо понад 30 років досвіду та популярність і надійність фінської торгової марки, яка пропонує матеріал, що виконує свої функції в найскладніших умовах.

 

Не потрібно переплачувати за високу якість – оберіть Termex і переконайтеся в цьому вже сьогодні!

Фінська технологія – стабільна якість з далекої півночі

Протягом 30 років фінська марка Termex накопичила величезне портфоліо, що складається з тисяч реалізацій, зроблених у морозній Скандинавії. Сьогодні завдяки довгостроковій стратегії розвитку діяльності компанії Termex-Fiber Sp. z o.o. цей продукт також легкодоступний у Польщі.

Завдяки будівництву виробничого підприємства в Бялогарді (Західнопоморське воєводство) в 2015 році ми зробили наступний крок до реалізації нашої місії як виробника целюлозної вати – просування повітропроникного теплоізоляційного матеріалу з універсальними властивостями.

На нашому підприємстві ми працюємо на оригінальній фінській лінії з виробництва целюлозної вати, а також використовуємо відому американську технологію подрібнення паперу потужністю до 3 тонн на годину. Ми отримуємо макулатуру тільки з чистих і перевірених (післявиробничих і некомунальних) джерел, переважно з німецькомовних країн, оскільки задоволення потреб клієнтів є нашим головним пріоритетом!

Водночас, постійно інвестуючи в технологічний розвиток, розширення бази монтажників та експортну діяльність, ми сприяємо зміцненню польської економіки та підтримці місцевого підприємництва.

Чому варто вибрати компанію Termex?

 

·        Ми маємо за плечима понад 30 років досвіду, 15 з яких – присутні на польському ринку;

·        ми пропонуємо високоякісний матеріал і сервіс без завищення параметрів;

·        ми надамо вам високоякісний матеріал, за який не доведеться переплачувати.

↑ Сертифікаційна інспекція з фінського інституту Eurofins Expert Services Oy перевіряє правильність маркування та якість продукту на заводі TermexFiber у Бялогарді у квітні 2019 року.

Виробництво під пильним наглядом

Наша компанія є виробником ізоляції з багаторічним досвідом, тому ми подбали про те, щоб наш флагманський продукт мав європейську сертифікацію, а також провели ряд досліджень у державному Науково-дослідницькому будівельному інституті.

У травні 2019 року наш державний сертифікат відповідності, виданий Науково-дослідницьким будівельним інститутом, був об’єднаний із європейським сертифікатом, виданим фінським, раніше державним, Інститутом будівельних технологій, який зараз працює як акредитований орган, що належить до сертифікаційної групи Eurofins.

← Сертифікаційна інспекція з фінського інституту Eurofins Expert Services Oy перевіряє правильність маркування та якість продукту на заводі TermexFiber у Бялогарді у квітні 2019 року.

Подальший розвиток

Ми плануємо інтенсивно просувати целюлозну вату в будівництво житлових дерев’яних будинків. З цією метою в червні 2019 року ми приєдналися до Асоціації «Дерев’яний будинок», що об’єднує понад 30 відомих компаній, які виготовляють будинки такого типу, а також кількох відомих виробників будівельних матеріалів, таких як Saint-Gobain, Fermacell та Pfleiderer.

Крім того, з березня 2019 року ми стали генеральним дистриб’ютором відомого німецького бренду ProClima в Польщі. ProClima є одним з найдосвідченіших виробників систем герметизації будинків, що складаються з плівок, мембран і стрічок, які також використовуються для вдування целюлозної вати. Флагманськими продуктами ProClima є інтелектуальні пароізоляційні плівки Intello, рекомендовані для використання такими брендами, як Rockwool і Steico, а також аерозольна стрічка Visconn Aerosan.

Нашим флагманським проєктом для сектора модульного будівництва буде впровадження плити для вдування целюлози у співпраці з німецьким партнером і дистриб’ютором – компанією Geko Maschinenbau. Плита для вдування целюлози призначена для утеплення елементів модульних будинків на етапі попереднього виготовлення на заводах з виробництва модульних та енергоефективних будинків. Модульне будівництво має всі шанси стати майбутнім усієї галузі завдяки швидкості, доступній/низькій вартості, екологічності та високій якості цієї технології.

У 2019 році ми розпочали нові проєкти розвитку з Кошалінським політехнічним університетом у галузі технології вдування ізоляції та продовжуємо спільний проєкт, присвячений фізиці целюлозних волокон у модульних стінах.

Виступи на семінарах, участь в екологічних конкурсах і популяризація целюлозної вати в дизайнерських колах – усе це доповнить наші постійні зусилля з просування целюлозної вати в інтернеті як найбільш екологічного теплоізоляційного матеріалу в епоху кліматичної кризи та боротьби з емісією CO2. Більше про екологічні переваги використання нашого продукту ви можете прочитати тут.

У нас є база авторизованих монтажників на території Польщі, з якою можна ознайомитися в розділі Контакти.
Ви можете надіслати запит через контактну форму або зателефонувати на нашу гарячу лінію.