FAQ

Які переваги дає утеплення горища?

Переваги утеплення горища – це перш за все економія енергії та підвищення комфорту проживання. Серед переваг, окрім очевидної економії, наші клієнти найчастіше відзначають відсутність відчуття задухи та відчуття більш теплої підлоги. Це пов’язано зі зменшенням стратифікації повітря: завдяки меншій кількості тепла, що “витікає”, повітря охолоджується повільніше. Внаслідок цього найтепліший “повітряний матрац” зменшується. Люди сприймають температуру, що переважає на висоті близько півтора метра, як відчутну. Часто вже через чверть години після виконання ізоляції мешканці відчувають значне поліпшення комфорту та ефект “домашнього тепла”.

Чим видувна ізоляція відрізняється від вати в матах?

Беззаперечною перевагою видувної вати є те, що вона заповнює теплоізоляційну оболонку без теплових мостів. Це виключає помилки при виконанні будівельних робіт, коли вата не прилягає до нерівних поверхонь. Розмір волокон целюлозної вати Termex становить 0–4 мм, завдяки чому матеріал може проникати у важкодоступні місця по всій ізоляційній конструкції. Крім того, як високогерметичний продукт, вона також зменшує конвекцію, тобто рух повітря внаслідок різниці температур, що призводить до економії дорогої теплової енергії. Кінцевий результат – чудово збалансоване утеплення вашого будинку.

Чи проникають гризуни в целюлозну вату?

Жоден тип ізоляції не є повністю захищеним від гризунів, але целюлозна вата має властивості, які сильно відлякують гризунів. Перш за все, вміст солей бору при безпосередньому контакті зі слизовими оболонками викликає їх подразнення і сухість. Крім того, целюлозна вата належним чином ущільнюється в перегородці, не залишаючи вільного простору, і не сприяє створенню лежбищ через свою пухку консистенцію.

Чи можна вдувати целюлозну вату в стару ізоляцію у разі перекриття даху?

Целюлозна вата – це єдиний вид ізоляції, який підходить для неінвазивного ремонту всіх видів ізоляції завдяки своїй вологостійкості, дрібнозернистості та технології вдування. Крім того, обираючи целюлозну вату як ізоляцію для свого даху, ви можете бути впевнені, що, наприклад, у разі протікання даху або іншої проблеми, ремонт буде відносно простим. Крім того, целюлозна вата є біологічно розкладним матеріалом, і її утилізація, на відміну від інших видів ізоляції, обходиться дуже дешево.

Чи позбавлене ризиків утеплення даху?

Утеплення даху – це процес, який потребує професійного підходу для забезпечення безпеки інвестиції. Наші виконавці несуть повну відповідальність за забезпечення безпеки ізоляційних робіт. При цьому вони також перевіряють стан обшивки даху та ізоляцію димоходів. Утеплення Termex – це безпечний спосіб заощадити енергію.

Чи легко горить целюлозна вата?

Целюлозна вата Termex має рівень реакції на вогонь класу В (негорючий продукт, що перешкоджає розповсюдженню вогню), присвоєний державним Інститутом будівельних технологій. Вогнестійкість целюлозної вати підтверджена також численними дослідженнями, проведеними у Фінляндії. Своєю вогнестійкістю целюлозна вата завдячує просоченню сполуками бору (аналогічні речовини використовуються для просочення деревини, яка набуває характерного зеленуватого кольору) та низькій повітропроникності, що значно уповільнює нагрівання та займання конструкцій. Це характеризує целюлозну вату як вогнетривкий матеріал, що значно подовжує час евакуації людей з будівлі завдяки уповільненню поширення полум’я. Для того щоб повною мірою скористатися вогнезахисними властивостями целюлози, ми рекомендуємо професійні послуги наших монтажників.