Целюлозна вата Termex

Целюлозна вата

Целюлозна вата Termex – це екологічно чистий ізоляційний матеріал, що виготовлений з переробленого паперу для потреб сучасного будівництва і має вогнестійкі та вологозахисні властивості. Унікальність целюлозної вати Termex полягає в забезпеченні безшовного ізоляційного шару, створеного з дихаючих, пористих целюлозних волокон, які мають здатність збалансовувати рівні енергії і високу повітронепроникність. Крім того, чудова теплоємність целюлозних волокон зменшує температурні перепади в будівлі, що дає змогу підтримувати комфорт житла.

Економія енергії та захист навколишнього середовища

Виробництво целюлозної вати характеризується дуже низькою енергоємністю порівняно з іншими видами ізоляції. Тож цей ізоляційний матеріал залишає майже незначний вуглецевий слід, що підтверджується, зокрема, Екологічною декларацією продукту.

 

ЦЕЛЮЛОЗНА ВАТА TERMEX – ТЕПЛО ВЗИМКУ, ПРОХОЛОДА ВЛІТКУ

 

Тож підсумуємо переваги целюлозної вати:

  • гарні теплоізоляційні властивості дають змогу знизити споживання енергії у холодну пору року;
  • підтримує пасивне охолодження влітку, заощаджуючи енергію, яка витрачається на кондиціонування;
  • сучасна технологія монтажу целюлозної вати триває лише від декількох годин до 2-х днів, що залежить від розміру та складності конструкції будівлі;
  • завдяки своїй повітронепроникності зменшує відчуття задухи в оселі;
  • дихаючий матеріал сприяє вирівнюванню рівня вологості в конструкції, забезпечує кращий мікроклімат всередині приміщення;
  • автентичний, екологічно чистий продукт, який компанія виготовляє вже понад 30 років;
  • мінімальний вуглецевий слід;
  • може бути перероблений або використаний повторно у разі демонтажу.

Целюлозна вата є надзвичайно популярним теплоізоляційним матеріалом у Фінляндії. Вже майже 30 років мешканці цієї країни, як і інших скандинавських країн, охоче використовують ватні гранули для утеплення своїх будинків. Високий рівень інтересу до цього матеріалу пояснюється його надзвичайними властивостями: він є чудовим теплоізолятором, забезпечує високий рівень енергозбереження, дихаючий та екологічно чистий, адже в його виробництві використовується лише добірна макулатура без додавання токсичних речовин.  Усе це має неабияке значення у контексті мінливого законодавства, яке наближається до того, щоб зробити “зелене будівництво” обов’язковим стандартом.