Termex Sidox

Видувна вата нового покоління

Termex Sidox® – це сучасна технологія вдування целюлозної вати Termex, що забезпечує безшовне виконання у вигляді концентрованого ізоляційного шару. Сфери застосування технології Termex Sidox® – це переважно плоскі стелі.

Sidox® поєднує в собі переваги ізоляції в вигляді плит і видувної вати: сталість вати в матах і герметичність, безшовність і невисока вартість монтажу целюлозної вати.

Сталість

Sidox® забезпечує непорушність ізоляції на плоских дахах і невикористовуваних горищах. Пориви вітру на невикористовуваному горищі не спричиняють зміщення ізоляції, а осідання є незначним. Жорсткість шару ізоляції обумовлена новим методом монтажу, який полягає у поєднанні волокон між собою та з конструкцією даху. Під час монтажу волокна склеюються між собою, утворюючи однорідну ізоляційну масу.

При монтажі за технологією Sidox® на горищі не утворюються щільні теплові містки, характерні для вати, укладеної в матах. Sidox® забезпечує тривалу, безшовну і щільну ізоляцію.

Sidox® – це новий стандарт якості для ізоляції дахів.

Переглянути відео

Технологія монтажу Termex Sidox® також може бути застосована для утеплення стін в дерев’яних каркасних будинках або будинках зі зрубу, дозволяючи відмінно заповнювати нерівні ділянки в конструкційних пустотах.

Termex Sidox®, целюлозна вата Termex – тепло взимку, прохолодно влітку!

Termex Sidox® має ті самі властивості, що і целюлозна вата Termex®, але під час монтажу додатково використовується нейтральний і спеціально розроблений клей, який склеює волокна між собою і створює ефект однорідної ізоляційної мати.